Toplantı Tercümanlığı
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Toplantı Tercümanlığı
Toplantı Tercümanlığı

Toplantı Tercümanlığı Hizmeti

          Marjin Tercümanlık deneyimi ve alanında uzman çevirmen kadrosu ile, kurumsal müşterilerine özel fiyatlarla toplantı tercümanlığı hizmeti vermektedir.

          Tercüme büromuz kurumsal müşterilerine uygun ücretlendirme, hızlı kargo, acil çeviri, süresiz tercüme arşivleme gibi hizmetler sunmaktadır. Yenilikçi fikirleri, kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet anlayışı ile sektörün öncü tercüme firmalarından biri olan HMG Tercümanlık ulusal bir çok iş ortağına da sahiptir.

Toplantı Tercümanlığı Nedir?

          İletişimin hızlanması ile uluslararası iş anlaşmaları ve buna bağlı olarak iş toplantıları, konferanslar, kokteyller, geziler, resmi açılışlar vb. etkinlikler de artmıştır.

          Toplantıların farklı dillerde konuşan temsilciler tarafından yapılması anlaşılmayı zorlaştırmaktadır. Bir çok iş ortaklığı yanlış anlaşmalar yüzünden hüsranla sonuçlanmıştır. Yanlış anlaşılmalar firmalar açısından hem zaman hem para kaybı demektir. İş hayatındaki insanların ise buna tahammülü yoktur. Bu şekilde hayal kırıklığı yaşamak yerine firmalar artık iş toplantılarında yeminli tercüman bulundurarak muhtemel yanlış anlaşılmaların önüne geçmektedir. E- toplantılar, Şantiyeler, Geziler, Resmi açılışlar, Kokteyl, İş yemekleri, Basın toplantıları v.b. alanlarda yapılan sözlü tercüme hizmetidir.

Neden Marjin Tercümanlık ?

          Marjin Tercümanlık bürosu  deneyimin getirdiği bilinçle hizmet vermektedir. 50’den fazla resmi dilde yazılı ve sözlü çeviri yapabilmektedir. Bir çok iş anlaşması, iş toplantısı, resmi belge çevirisi, simültane çeviri hizmeti Marjin Tercümanlık tarafından yapılan firmalar, memnuniyetlerini iş ortaklığımızı devam ettirerek göstermektedirler.

Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Ardil Tercüme
Simultane Çeviri
Tercüman Refakat Hizmeti
Toplantı Tercümanlığı
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın