Tapu Tercümanlığı
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Tapu Tercümanlığı
Tapu Tercümanlığı

Tapu Tercümanlığı

Firmamız alanında uzman çevirmen kadrosu ile kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde tapu tercümanlığı hizmeti vermektedir.

Tapu çevirmenliği tercüme ofislerinin sıkça ihtiyaç duyulduğu bir hizmet türüdür. Marjin Tercümanlık uzun yıllar çalışma hayatında bir çok kez tapu çevirmenliği hizmeti vermiştir. Bu bağlamda sektörün önce firmalarından olan Marjin Tercüme tapu tercümanlığı konusunda oldukça deneyimlidir.

Tapuda Tercümalığı Nedir?

Satış günü satıcı, alıcı ve tercüman tapu dairesinde bir araya gelir. Tapu memurunun soracağı soruları iyice anlayarak yabancı kişiye tercüme eder. Satış işlemine konu olan gayrimenkuller genelde yüksek meblağlı olduğundan tercümanın tapudaki devir sırasında hiçbir şeyi atlamadan, büyük bir titizlikle tercüme etmesi gerekir. Örneğin satış meblağının alıcı tarafından ödendiği, alıcının gayrimenkulü tapudaki bedelden aldığı gibi hususlara tercüman tarafından netlik kazandırılmalıdır. Tapuda görev alacak tercüman kesinlikle tarafsız olmalı ve görevini titizlikle yerine getirmelidir. Aksi taktirde geri dönülmesi imkansız bir durumun yaşanmasına sebep olabilir.

Neden Marjin Tercümanlık?

Firmamız uzun yıllar çalışma hayatında bir çok kez tapu tercümanlığı yapmış alanında uzman çevirmen kadrosuna sahiptir. Deneyimimiz ve sahip olduğumuz benzersiz özellikler Marjin Tercümanlığı sektörün lider tercüme bürolarından biri haline getirmiştir.

Firmamız hızlı ve acil çeviri hizmetleri sunmaktadır. Gerektiği durumlarda Marjin Tercümanlık, acil çeviri işlemlerini kısa zamanda tamamlayarak hızlı teslimat sistemi ile ihtiyaç duyduğunuz tapu çevirisi belgelerini sizlere ulaştırabilmektedir.

Tapu Tercümesi Fiyatı Nedir?

Tapuda tercümanlık yapacak tercümanın fiyatı tercümanı tedarik eden tercüme bürosu tarafından belirlenir. Daha detaylı bilgi almak için 0555 022 74 18 telefonumuzu arayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın